Tam, gdzie melodie wschodzą wraz ze słońcem…

All you need is love and... dance!

OFERTA

Muzyka na Twoim evencie, weselu, imprezie…

Oferujemy Państwu oprawę muzyczną uroczystości, wesel, firmowych imprez integracyjnych, imprez okolicznościowych oraz eventów. Polecamy również ofertę koncertów, recitali, występów gościnnych, oraz „występów w prezencie”.

Śpiew i DJ

Nowoczesna i bardzo popularna forma doskonałej oprawy muzycznej –  połączenie muzyki odtwarzanej przez DJ z wokalnymi wykonaniami na żywo oraz z dynamiczną „radiową” konferansjerką. Polecana szczególnie osobom ceniącym muzyczną różnorodność, bardzo dobrze sprawdzająca się na imprezach z udziałem gości w różnym wieku i o odmiennych gustach. Możliwe składy osobowe: DJ i wokalistka, DJ i dwa wokale żeńskie, DJ i dwa wokale – żeński i męski.

Jeśli na swoim evencie lub weselu chcecie usłyszeć największe aktualne hity z pierwszych list przebojów, muzykę elektroniczną, niezapomniane piosenki z lat młodości, „numery” swojego życia w oryginalnych wersjach, a jednocześnie doświadczyć dreszczyku emocji jakiego dostarcza muzyka wykonywana na żywo, ta forma oprawy muzycznej jest właśnie dla Was!

Fortepian i śpiew

Ten najbardziej klasyczny z klasycznych instrumentów może uświetnić swoim brzmieniem Waszą uroczystość i nadać jej prawdziwie stylowy ton! Polecamy oprawę muzyczną w wykonaniu duetu – instrumenty klawiszowe i wokalistka lub trio – instrumenty klawiszowe, dwa wokale żeńskie i jeden męski. W takich składach wykonamy dla Państwa największe taneczne przeboje lat 60-tch, 70-tych, 80-tych i 90-tych oraz współczesne hity. Zaczarujemy atmosferę recitalowymi wykonaniami standardów jazzowych, kawałków bluesowych, evergreenów. Zabierzemy was też w sentymentalną podróż grając stare, niezapomniane piosenki w klimacie retro, oraz perełki „francuskiej piosenki”.

Kapela na żywo

Prawdziwi melomani wiedzą, że nic nie daje tak dobrego efektu jak skład muzyczny grający w stu procentach live.

Oferujemy Państwu w zależności od upodobania muzykę wykonywaną przez składy trzy-, cztero- i pięcioosobowe składające się z instrumentalistów – fortepian, gitara, gitara basowa, perkusja oraz wokalistów.

Jazzu czar… trąbka, saksofon, kontrabas

…Na specjalne życzenie dla koneserów szukających dodatkowych brzmień w klimacie jazzowym i swingowym zaprosimy do współpracy trębacza, saksofonistę i kontrabasistę. „It don’t mean a thing if it ain’t got that swing!”

Wielojęzyczna konferansjerka na eventach międzynarodowych

Zapewniamy konferansjerkę prowadzoną w pięciu językach europejskich – polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim .

Wesela

Nasi konferansjerzy i tłumacze poprowadzą uroczystość z udziałem gości mówiących we wspomnianych językach- zabawy, powitanie, oczepiny, przetłumaczą dla Państwa ceremonię przysięgi małżeńskiej w kościele, a także – na życzenie – mogą towarzyszyć w trakcie ceremonii i formalności w urzędzie stanu cywilnego.

Firmowe imprezy integracyjne

Poprowadzimy firmowe imprezy integracyjne w wymienionych językach.

Przetłumaczymy symultanicznie prelekcje, przemówienia, wystąpienia.

Jeśli chcecie zintegrować uczestników mówiących różnymi językami i być zrozumiani przez wszystkich polecamy naszą usługę w obrębie wielojęzycznej konferansjerki i tłumaczeń.

Imprezy okolicznościowe

Dwu-, trzy- i czterojęzyczna konferansjerka oraz tłumaczenie świetnie sprawdzą się na wszelkich eventach i imprezach okolicznościowych z uczestnikami z różnych krajów mówiących różnymi językami. Rozumiejąc wszystkich i dogadując się ze wszystkimi jesteśmy w stanie poprowadzić i rozkręcić każdą imprezę!

Realizacja dźwięku, nagłaśnianie uroczystości i imprez

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym będącym w stanie nagłośnić małe i średnie eventy we wnętrzach, małe plenery: kameralne koncerty i występy, mniejsze festiwale, zabawy taneczne, bankiety, wesela i pozostałe imprezy okolicznościowe, firmowe imprezy integracyjne, konferencje etc.

System nagłośnieniowy wiodących i najbardziej innowacyjnych producentów (Turbosound, Behringer) wykorzystuje zaawansowane rozwiązania technologiczne („Integracja Akustyczna”) , które przekładają się na wysoką jakość oraz czystość brzmienia.

Usługa jest realizowana przez profesjonalnego i doświadczonego realizatora dźwięku, co stanowi zapewnienie wysokiego standardu niezależnie od rodzaju zlecenia. Ten poziom  będący sumą zaawansowanej technologii i niezbędnego „know – how” jest gwarancją niezakłóconego, pięknego efektu akustycznego, a dla Państwa satysfakcjonującego, przyjemnego odbioru.

Tworzenie scenariuszy eventów i tematycznej konferansjerki

Na życzenie tworzymy spersonalizowane scenariusze eventów uwzględniając Państwa sugestie, preferencje i oczekiwania.

Wspólnie z Państwem ustalamy konwencję w jakiej ma być poprowadzony event oraz styl i tematykę konferansjerki, dobieramy zestaw dodatkowych atrakcji, zabaw i gier integracyjnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie, nawet te mniej konwencjonalne pomysły przełamując schematy i sztywne ramy w jakich zazwyczaj zamknięty jest przebieg eventów, wesel i innych imprez okolicznościowych.

Zaskoczcie swoich gości i sami dajcie się zaskoczyć! Scenariusz Waszego eventu będzie jak dobry garnitur – skrojony na miarę!

Animacje dla dzieci

Dzieci na weselu

Dzieci na weselu lub imprezie…? Żaden problem, z nami nie będą się nudzić!

Specjalnie dla nich przygotujemy dedykowany program artystyczny lub poprowadzimy animację włączając do zabawy je wszystkie! Dzięki temu Państwo zyskają czas na rozmowy i integrację w gronie dorosłych, a Państwa pociechy doświadczą wielu ciekawych wrażeń i pozytywnych emocji.

Animacje na urodzinach

Sprawcie swojemu dziecku oryginalny prezent urodzinowy…!

Niespodzianka w postaci jedno- lub dwugodzinnej animacji sprawi, że te urodziny zajmą w jego pamięci wyjątkowe miejsce. Animacje takie jak „wioska indiańska” lub „statek piratów” to dreszczyk emocji i niebanalnych przeżyć, a poza tym mnóstwo zabawy, śmiechu i radości! Polecamy i zapraszamy.

Coś specjalnego

Wesele w krainie Ducha Gór

Te zapierające dech w piersiach plenery mogą stać się tłem Waszego przyjęcia weselnego. Tak ważna uroczystość powinna odbyć się w najpiękniejszej z możliwych scenerii – zieleń drzew, majestat gór i harmonia przyrody dodadzą jej uroku i stworzą prawdziwie baśniową atmosferę!

A my pomyślimy o reszcie i zajmiemy się kompleksową organizacją Waszego pobytu i przyjęcia weselnego w Górach Stołowych – począwszy od zakwaterowania gości w hotelu lub pensjonacie, przez wybór właściwej sali weslenej, skończywszy na oprawie muzycznej. Witamy w krainie Ducha Gór i życzymy Wszystkiego Niezapomnianego! Zapraszamy.

Bankiet u Liczyrzepy – Firmowe imprezy integracyjne i pobyty w Górach Stołowych

W krainie Liczyrzeby – mitycznego Ducha zamieszkującego Góry Stołowe wszystko jest bajkowie i niecodzienne, hm… „niecodziennie kamienne” – tron, maczuga, stół , a nawet wielbłąd, mamut, oraz „Głowa Emilki” niewdzięcznej ukochanej Liczyrzepy… Te dziwne przedmioty i postacie to nazwy fantastycznych form skalnych, dzięki krórym krajobaraz Gór Stołowych jest prawdziwie unikatowy w skali polskiej i europejskiej. Równie niecodzienny, różnorodny i ciekawy jest nasz cały region – graniczący z Czechami, położony wśród lasów i gór, aktywny kulturalnie, bogaty w atrakcje i możliwości turystyczne o każdej porze roku.

Świadomi tych walorów serdecznie polecamy rejony Gór Stołowych jako wspaniałe miejsce na organizację imprez firmowych oraz pobytów integracyjnych. U nas odpoczniecie od zgiełku wielkiego miasta, odetchniecie świeżym górskim powietrzem, a jednocześnie doświadczając wielu emocji i adrenaliny ciekawie i aktywnie spędzicie czas! Latem wędrówka górskimi szlakami, wspinaczka lub zwiedzanie pobliskich uzdrowisk, zimą narty zjazdowe lub biegowe, świeżo ważone piwo serwowane w lokalnych browarach po czeskiej stronie granicy, a wieczorem – koncert, bankiet lub impreza do białego rana – taki jest nasz plan na udany wyjazd integracyjny do jednej z kilku uroczych, leżących tutaj miejscowości.

Zajmiemy się dla Was kompleksową organizacją i planem Waszego pobytu w Górach Stołowych wliczając atrakcje związane ze zwiedzaniem oraz organizację imprezy integracyjnej. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.